ABOUT THIS PODCAST

Podcast o ženách, ktoré uspeli v biznise alebo iných spoločenských oblastiach.
Aké tieto ženy sú? Ako sa im darí? Ako vedú svoj biznis alebo čokoľvek v čom sú aktívne? Ako sa cítia vo svojej roli? Kde nabrali odvahu? Čo im pomáha, alebo ich inšpiruje a posúva vpred?
Podcast podporuje diverzitu, ktorá je dobrá a prirodzená, bez kvót a pravidiel, pretože každý môže uspieť ak má schopnosti a odvahu.
Slovak
Slovakia
8 episodes
since April 14, 2019

LATEST EPISODE

Krístína Pomothy sa už 10 rokov venuje organizačnej psychológii. Ako to všetko začalo? Počas jej krátkeho pôsobenia v korporácii sa začala zaujímať o to, ako funguje firemná kultúra, čo ju formuje, a ako funguje leadership. Do týchto tém, ako sama hovorí sa zaľúbila:-) a už sa nechcela venovať ničomu inému. Nastúpila na denné štúdium psychológie na UK v Bratislave. Bakalárske štúdium dokončila v Miláne, školu ukončila v Londýne a následne 3 roky pracovala v San Franciscu.   Aktuálne sa venuje najmä dopadu vedomostnej ekonomiky na naše fungovanie v práci, na čo sa v práci sústredíme, čo nás robí šťastnými, kedy sme najproduktívnejší a akí lídri, alebo formy leadershipu, sú úspešné.  Organizáciám konzultačne pomáha v 4 oblastiach: organization development, work-place consulting, founders psychology, well-being psychology. Kristína je spoluzakladateľkou Trust Women, ktorej cieľom je viesť dialóg a nachádzať nové riešenia v téme rodovej rovnosti v spoločnosti a organizáciách. S Kristínou sme sa zhovárali o téme žien v biznise, a to z pohľadu historickej role ženy a muža, tomu o čom je mužský a ženský princíp a ako táto téma hýbe spoločnosťou na Slovensku, ale aj vo svete. 
Disclaimer: The podcast and artwork embedded on this page are from Michaela Slaninova, which is the property of its owner and not affiliated with or endorsed by Listen Notes, Inc.

CLAIM THIS PODCAST

Why to claim podcasts?

If you are a podcaster, the best way to manage your podcasts on Listen Notes is by claiming your Listen Notes podcast pages. It is a great, free way to engage the podcast community and increase the visibility of your podcasts.
After claiming your Listen Notes podcast pages, you will be able to:
Manually refresh the RSS feed to sync up
Get a verified badge (
Claimed
) alongside with your podcast name on Listen Notes
Post classified ads for sponsorship, guests, co-hosts, cross-promotion...
Coming soon:
Self-service promotion on Listen Notes
Use speech-to-text techniques to transcribe your show and edit transcripts
Improve the presence of your podcasts, e.g., self served podcaster interview...
Respond to listener comments on Listen Notes
Track your podcast stats on Listen Notes, e.g., listens, page views...
Manage episodes

EDIT

Thank you for helping to keep the podcast database up to date.