PROMOTED

ABOUT THIS PODCAST

Podcast o ženách, ktoré uspeli v biznise alebo iných spoločenských oblastiach.
Aké tieto ženy sú? Ako sa im darí? Ako vedú svoj biznis alebo čokoľvek v čom sú aktívne? Ako sa cítia vo svojej roli? Kde nabrali odvahu? Čo im pomáha, alebo ich inšpiruje a posúva vpred?
Podcast podporuje diverzitu, ktorá je dobrá a prirodzená, bez kvót a pravidiel, pretože každý môže uspieť ak má schopnosti a odvahu.
Slovak
Slovakia
11 episodes
since April 14, 2019

LATEST EPISODE

Lenka sa dostala k IT „náhodou“. Neštudovala žiaden technický smer. Jej prvou tech aktivitou bol jej vlastný e-shop a odvtedy sa začal jej IT príbeh: AT&T, následne Somo Global, Connect IB (UK) a neskôr Wirecard. Rok bola konzultantkou v Aj ty v IT, ktorá podporuje študentky v ich smerovaní do sveta IT. Počas prvej materskej napísala knihu Ženský algoritmus. Počas druhej sa pridala do iniciatívy Lean In, za ktorým stojí Sheryl Sandberg (COO Facebook) a stihla založiť spoločnosť Selfactory, ktorá vzdeláva ľudí v soft a IT hard skills. A všetko to „stíha“. Pretože má jasne upratané priority a svoj vlastný návod na WORK-FAMILY-FREEDOM balance:) O jej prístupe k biznisu a životu, o tom, ako sa jej pracovalo v UK, v čom treba ľudí v IT dovzdelať, ako sa jej darí a aké má plány sa dozviete v podcaste. ŽENA s triezvymi názormi, biznis myslením a chuťou urobiť veľmi veľa vo svete IT, pretože verí, že na to na Slovensku naozaj máme. V podcaste aj free darček od Lenky pre všetky dievčatá a ženy, ktoré by chceli vykročiť do sveta IT:-)
PROMOTED
Disclaimer: The podcast and artwork embedded on this page are from Michaela Slaninova, which is the property of its owner and not affiliated with or endorsed by Listen Notes, Inc.

CLAIM THIS PODCAST

Why to claim podcasts?

If you are a podcaster, the best way to manage your podcasts on Listen Notes is by claiming your Listen Notes podcast pages. It is a great, free way to engage the podcast community and increase the visibility of your podcasts.
After claiming your Listen Notes podcast pages, you will be able to:
Manually refresh the RSS feed to sync up
Get a verified badge (
Claimed
) alongside with your podcast name on Listen Notes
Post classified ads for sponsorship, guests, co-hosts, cross-promotion...
Coming soon:
Self-service promotion on Listen Notes
Use speech-to-text techniques to transcribe your show and edit transcripts
Improve the presence of your podcasts, e.g., self served podcaster interview...
Respond to listener comments on Listen Notes
Track your podcast stats on Listen Notes, e.g., listens, page views...
Manage episodes

EDIT

Thank you for helping to keep the podcast database up to date.