SPONSORED

ABOUT THIS PODCAST

Cotygodniowe rozmowy o transporcie, mobilności i infrastrukturze. Komentarze, wywiady, reportaże i dyskusje o wszystkim co związane z przemieszczaniem się ludzi i rzeczy. Podcast prowadzi Bartosz Jakubowski.
Polish
Poland
21 episodes
since March 2, 2019

LATEST EPISODE

Pośpiech w przygotowaniu ustawy o funduszu rozwoju połączeń autobusowych przełożył się również na jeszcze większy pośpiech w jej wdrażaniu. Z kim rząd chce w 4 dni konsultować kluczowe dla ustawy porozumienie? Dlaczego umowy które będą zawierać z przewoźnikami samorządy będą w większości nielegalne? Jak bałagan prawny komplikuje funkcjonowanie z pozoru prostej sprawy? Wykluczenie transportowe, którego zresztą nikt porządnie nie zbadał, niestety nie zniknie tak szybko. W audycji wykorzystano fragmenty:Serialu animowanego Bing, odcinek Zabawa w chowanego;Filmu Miś, reż. Stanisław Bareja;Filmu animowanego Madagaskar 2;Utworu Mniej niż zero, słowa: Andrzej Mogielnicki, muzyka: Jan Borysewicz, wyk: Lady Pank, wyd: MTJ. O funduszu rozwoju połączeń autobusowych mówiłem wcześniej w odcinku #10: Lex PKS.
SPONSORED
Disclaimer: The podcast and artwork embedded on this page are from Bartosz Jakubowski, which is the property of its owner and not affiliated with or endorsed by Listen Notes, Inc.

PODCAST IS CLAIMED

This podcast page is claimed and managed by @bartosz24

EDIT

Thank you for helping to keep the podcast database up to date.
SPONSORED

RECOMMENDATIONS

SPONSORED