SPONSORED

ABOUT THIS PODCAST

Świat jest pełen różnorodnych ciekawostek, pasji i przygód. Zapuśćmy się zatem w dobrym towarzystwie w miejsca, gdzie słońce nie dochodzi.
Jeszcze więcej znajdziesz na stronie http://nerdynoca.pl
Polish
Poland
63 episodes
since Sept. 12, 2014
20,000 episode downloads / month
explicit content

LATEST EPISODE

Dziś Dzień Dziecka! Po sieci rozbiegły się niesforne wiersze nagrane przez najróżniejsze podkasty. Nerdy Nocą złapały wiersz "Kości" od podkastu Daj Głos. Posłuchajcie, a potem zajrzyjcie na stronę dajglospodcast.pl i sprawdźcie, jaki wiersz złapali dla was Natalia i Paweł :) A wiersz ode mnie... Czy znajdziecie go wśród podkastów, których okładki są na obrazku? A może pójdziecie na łatwiznę i klikniecie tutaj? :D Na zachętę dodam, że do nagrania zaprosiłam Złego Majora Witka ;) Zapraszam do polowania na wiersze i słuchania z dzieciakami :) Co roku świat podkasterki obchodzi Podcastowy Dzień Dziecka (kliknij i dowiedz się więcej, może za rok weźmiesz udział? :) ). Nasza akcja — oprócz dostarczania Wam do ucha dobrej zabawy i pięknych wierszyków — pomaga w szczytnym celu. Tegoroczny Podcastowy Dzień Dziecka wspiera akcję zbiórki pieniędzy na kosztowną operację przeszczepu dla Julka Świdurskiego z Sanoka.
SPONSORED
Disclaimer: The podcast and artwork embedded on this page are from kya, which is the property of its owner and not affiliated with or endorsed by Listen Notes, Inc.

PODCAST IS CLAIMED

This podcast page is claimed and managed by @nerdkya

THIS PODCAST IS LOOKING FOR...

Sponsors
20,000 episode downloads / month
If you are interested, please contact the producer of this podcast
See other classified ads.

EDIT

Thank you for helping to keep the podcast database up to date.
SPONSORED

RECOMMENDATIONS

SPONSORED