Mapowicze

Mapowicze
By Mapowicze
About this podcast
Mapowicze to podcast, w którym mówimy o podróżach, zapraszamy gości i zabieramy Was w podcastowe podróże. Planujemy inspirować Was 2 razy w miesiącu – w soboty. Mamy nadzieję, że dzięki nam prasowanie stanie się przyjemniejsze, a podczas podróży do pracy będziecie razem z nami odkrywać nieznane.
Latest episodes
Feb. 13, 2018
W 8 odcinku podcastu podróżniczego gościmy Krzyśka Wróblewskiego z bloga Xpress Tour. Krzysiek od kilku lat łączy pasję podróżowania z pracą zdalną. Rozmawiamy szczególnie o Tajlandii, gdzie wraz ze swoją narzeczoną spędził 7 miesięcy i prowadził własną firmę.
Aug. 30, 2017
Druga część podcastu: Cudze chwalicie, swego nie znacie to opowieść o południowej części naszego kraju. Pokazujemy, że Polska jest niezwykła. Usłyszycie o 9 miejscach: Bieszczadach, Ojcowskim Parku Narodowym, Wieliczce, Tatrach, Zamku Ogrodzieniec, Nikiszowcu, Muzeum Śląska, Dolinie Baryczy oraz Biebrzańskim Parku Narodowym.
Aug. 4, 2017
Jak się żyje w Chinach? Jak wygląda staż w Chinach? Co Chińczycy wiedzą o Polakach? Jak wygląda podróż koleją Transsyberyjską? Na te pytania odpowiada nasz kolejny gość - Halina, która spędziła pół roku w Chinach na stażu, a potem wróciła do Polski koleją Transsyberyjską.
July 10, 2017
W 5 odcinku podcastu podróżniczego usłyszycie o 9 niesamowitych miejscach w Polsce: Helu, Słowińskim Parku Narodowym, Latarniach Morskich, Krzywym Lesie, Malborku, Mazurach, Puszczy Białowieskiej, Kampinowskim Parku Narodowym i Gnieźnie. Odwiedź nas na: http://mapowicze.pl/podcast-podrozniczy-map-05
May 20, 2017
W czwartym odcinku podcastu podróżniczego Mapowicze (MAP04) usłyszycie rozmowę z Damianem Nowickim, który wraz z siostrą przemierzył południową część Ameryki Południowej. W rozmowie opowiada m. in. dlaczego warto mieć ze sobą zawsze pomadkę na pustyni, czym jest dzień ziemniaka oraz kiedy zjadł swojego pierwszego w życiu banana.
May 7, 2017
W trzecim odcinku podcastu podróżniczego Mapowicze (MAP03) usłyszycie cztery bardziej lub mniej zaskakujące przygody z podróży, które przydarzyły się Marcie - będą to dwie historie z Madagaskaru i po jednej z Grecji i Londynu.
April 21, 2017
W drugim odcinku podcastu podróżniczego MAP-02 - Jak zostać Au Pair - opowiemy Wam o blaskach i cieniach programu Au Pair. Znajdziecie tutaj nie tylko praktyczne rady, ale również kilka osobistych historii z 4-miesięcznej przygody w roli Au Pair.
April 4, 2017
Pierwszy odcinek podcastu Mapowicze, w którym zabieramy Was w podróż na Madagaskar i opowiadamy o realiach wolontariatu w Afryce. Koniecznie dajcie znać, czy Wam się podoba :)