Jan. 16, 2017
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z uroczym i przystojnym blondynem (to podcast, więc musicie uwierzyć mi na słowo, bo i tak nic nie widać). Zatem dziś 15 minut o depresji, o podcastach i o tym, że ów blondyn mieszka na wyspie… Zapraszamy do słuchania.
Jan. 9, 2017
Serdecznie zapraszamy na radiowy odcinek prosto w Irlandii. Dziś odcinek trochę zakurzony, z racji czasku, daty, kiedy był nagrywany, ale w podcaście nie jest ważna data, a treść. A treści dziś jest bardzo dużo, jak i gości z którymi Redaktor rozmawiał. Zapraszamy zatem za bardzo ciekawy odcinek z ważnymi radiowcami.
Jan. 3, 2017
Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy odcinek tylko z mężczyznami. Dziś pożegnanie naszego przyjaciela Krzyśka, który zdecydował się na emigrację wsteczną czyli wraca do kraju, by otrzymywać 500+. Zatem dziś krótki, acz szalony odcinek przepełniony testosteronem.
Jan. 2, 2017
Serdecznie witamy w kolejnym odcinku podcastu Nie Tylko Dla Orłów który będzie traktował o małych potforach, które najbardziej kochamy. Dziś dobra godzinka właśnie o nich. Prosimy się skupić i uważnie przesłuchać, bo poruszymy bardzo ważne treści.
Jan. 1, 2017
Czas na trochę oddechu i wybranie się na spacer nad jezioro. Dziś odcinek naturalny, bardzo nieprzemyślany i bardzo miętowy. Po prostu grupa kilku mężczyzn w średnim wieku wybrała się na romantyczny weekend. Co z tego wyszło, dowiecie się w odcinku…
Dec. 31, 2016
Serdecznie witamy w wakacyjnym odcinku podcastu Nie Tylko Dla Orłów. Dziś dzień z życia podcastera na wakacjach, czyli rodzinne historie warte poznania. NIe ma co za dużo pisać, bo materiał jest rozległy i baaaardzo słoneczno wakacyjny.
Dec. 30, 2016
Serdecznie witamy w duecie. Dziś odcinek z lotniska, na którym szykowny pan i szacowna pani pili herbatę. Było, miło, wariacko i po staremu. Co tu dużo gadać, trzeba posłuchać jak to podcasterom życie płynie…
Dec. 28, 2016
Rok 2016 nie należy do najszczęśliwszych jeśli chodzi o straty bliskich-dalekich osób związanych z muzyką. David, Glen, Leonard a teraz George… Zatem odcinek z taśmy archiwalnej, czyli cofamy się do roku 2007, gdzie zgraną paczką, na byle jakim dyktafonie nagraliśmy zapiski z koncertu George Michaela. To był świetny czas, świetny koncert i świetna muzyka…która tylko […]
Dec. 26, 2016
Drugi wyjazdowy odcinek w tym sezonie. Pon pierwszym, przychodzi drugi. Co to dużo gadać, trzeba posłuchać kontynuacji opowieści Redaktora z dalekich, zimnych krajów. Obydwa odcinki łączy osoba pewnego pana z saksofonem. Więcej pisać nie będę, ale ponoć odcinki całkiem sympatyczne, jak to powiedział mój dobry kolega Rafał… Zapraszamy do słuchania.
Dec. 25, 2016
Pierwszy wyjazdowy odcinek w tym sezonie. Co to dużo gadać, trzeba posłuchać opowieści Redaktora z dalekich, zimnych krajów. Opowieść składa się z dwóch historii, które łączy osoba pewnego pana z saksofonem. Więcej pisać nie będę, ale ponoć odcinki całkiem sympatyczne, jak to powiedział mój dobry kolega Rafał… Zapraszamy do słuchania.